Delaney Taylor: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 39: Line 39:
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Nubie Solos
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Nubie Solos
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |Halo
| style="text-align: center; " |Halo
| style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |Lyrical
Line 46: Line 46:
| style="text-align: center; " |did not place
| style="text-align: center; " |did not place
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Forgotten
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Forgotten
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix)
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
Line 54: Line 54:
| style="text-align: center; " |Shine (Gilbert)
| style="text-align: center; " |Shine (Gilbert)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos <br> Regional Mini Miss Shine
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos <br> Regional Mini Miss Shine
|-
| style="text-align: center; " |Showbiz (Phoenix)
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|}
|}