Delaney Taylor: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 55: Line 55:
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Nubie Solos
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Nubie Solos
|-
|-
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |Halo
| style="text-align: center; " |Halo
| style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |Lyrical
Line 62: Line 62:
| style="text-align: center; " |did not place
| style="text-align: center; " |did not place
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Forgotten
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Forgotten
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="5" style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |AMP (Phoenix)
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|-
| style="text-align: center; " |Groove (Phoenix)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Petite Competitive Solos
|-
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix)
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " |Shine (Gilbert)
| style="text-align: center; " |Shine (Gilbert)