Delaney Taylor: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 85: | Line 85: | ||
| style="text-align: center; " |Showbiz (Phoenix) | | style="text-align: center; " |Showbiz (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |Say So | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Mini Solos | |||
|} | |} | ||