Delaney Taylor: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
mNo edit summary
No edit summary
Line 106: Line 106:
| style="text-align: center; " |Regional Petite Miss Ruby Showbiz
| style="text-align: center; " |Regional Petite Miss Ruby Showbiz
|-
|-
| style="text-align: center; " |2018
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |Say So
| style="text-align: center; " |Say So
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Contemporary
Line 112: Line 112:
| style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Mini Solos
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
| style="text-align: center; " |The Tide
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix)
| style="text-align: center; " |
|}
|}