Ella Osborne: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 59: | Line 59: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|Lovin' Bug Itch | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"| | ||
|KAR (Portland) | |KAR (Portland) | ||
|1<sup>st</sup> in Elite 9-11 Solos<br />Elite Miss Junior Dance | |1<sup>st</sup> in Elite 9-11 Solos<br />Elite Miss Junior Dance | ||
| Line 74: | Line 74: | ||
|Hollywood Connection | |Hollywood Connection | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Titanium<br />1<sup>st</sup> Runner-Up in Icon Awards | |1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Titanium<br />1<sup>st</sup> Runner-Up in Icon Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Revel (Seattle) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Act 1 Talent | |Act 1 Talent | ||
| Line 90: | Line 93: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|Hollywood | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|Musical Theater | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|Tony Elliott | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|[[Kenna Batty]] | ||
|StarQuest (Portland) | |StarQuest (Portland) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | ||
| Line 103: | Line 106: | ||
|Hollywood Connection | |Hollywood Connection | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Revel (Seattle) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios<br />2<sup>nd</sup> Overall | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Act 1 Talent | |Act 1 Talent | ||