Emma Crawford: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 137: | Line 137: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|rowspan=" | |rowspan="3"|2017 | ||
|Run | |Run | ||
|Lyrical | |Lyrical | ||
| Line 157: | Line 157: | ||
|Samantha Miller<br />Ella Pagano<br />Addison Sanchez<br />Tianna Torres<br />Hannah Williams | |Samantha Miller<br />Ella Pagano<br />Addison Sanchez<br />Tianna Torres<br />Hannah Williams | ||
|Hall of Fame (Redondo Beach) | |Hall of Fame (Redondo Beach) | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|rowspan="3"|2018 | |||
| rowspan="2"|Mambo No. 5 | |||
| rowspan="2"|Jazz | |||
| rowspan="2"|[[Molly Long]] | |||
| rowspan="2"|[[Dyllan Blackburn]]<br />[[Kami Couch]]<br />[[Kenzie Couch]]<br />[[Katie Couch]]<br />[[Jamieson Deacy]]<br />[[Gracyn French]] | |||
|ASH (Orange County) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|24/7 (Santa Clara) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Groups | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Based on a True Story | |||
|Contemporary | |||
|Eason Payne | |||
|[[Madison Beerer]]<br />[[Dyllan Blackburn]]<br />[[Kami Couch]]<br />[[Katie Couch]]<br />[[Mackenzie Couch]]<br />[[Jamieson Deacy]]<br />Bella Dimopoulos<br />[[Gracyn French]]<br />Malia Gardner<br />Tiana Heaton<br />Brooklyn Jones<br />Brooke Masters<br />Tyra Polke<br />Izzy Rivera<br />[[Zoe Rossi]]<br />Brooklyn Vara | |||
|ASH (Orange County) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||