Jayleigh Hutchins: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 263: | Line 263: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="20" |2022 | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
| Line 282: | Line 282: | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
| rowspan="4" |Hannah Hernandez<br />Laura Kenyon<br />Mariela Lastres<br />Bella Pagliuca<br />Sarah Reid | | rowspan="4" |Hannah Hernandez<br />Laura Kenyon<br />Mariela Lastres<br />Bella Pagliuca<br />Sarah Reid | ||
|VIP (Tampa) | |||
| | |||
|- | |||
|Applause (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest (Lakeland II) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" | | |||
| rowspan="4" | | |||
| rowspan="4" |Hannah Hernandez<br />Hannah Kennedy<br />Bella Pagliuca<br />Sarah Reid<br />Jillian Scott | |||
|VIP (Tampa) | |VIP (Tampa) | ||
| | | | ||