Jayleigh Hutchins: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 69: | Line 69: | ||
|Jazz | |Jazz | ||
|StarQuest (Lakeland II) | |StarQuest (Lakeland II) | ||
| | |9<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2022 | | rowspan="4" |2022 | ||
| Line 93: | Line 93: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Other | ! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancer | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2022 | | rowspan="4" |2022 | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" |False Confidence | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" |Open | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" |Laura Kenyon | ||
|VIP (Tampa) | |VIP (Tampa) | ||
| | | | ||
| Line 242: | Line 229: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2021 | | rowspan="4" |2021 | ||
| | |Aurum | ||
| | |Jazz | ||
|Sanaia Johnson<br />Laura Kenyon<br />Hannah Hernandez<br />Angelena Huynh | |Sanaia Johnson<br />Laura Kenyon<br />Hannah Hernandez<br />Angelena Huynh | ||
|StarQuest (Lakeland II) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Caught | |||
|Contemporary | |||
|Sarah Reid<br />Isabella Pagliuca<br />Hannah Hernandez<br />Hannah Kennedy<br />Jillian Scott | |||
|StarQuest (Lakeland II) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |When it's Over | ||
| | |Contemporary | ||
|Sarah Reid<br />Isabella Pagliuca<br />Hannah Hernandez<br />Hannah Kennedy<br />Sanaia Johnson | |Sarah Reid<br />Isabella Pagliuca<br />Hannah Hernandez<br />Hannah Kennedy<br />Sanaia Johnson | ||
| | |StarQuest (Lakeland II) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |The Love | ||
| | |Lyrical | ||
|Sarah Reid<br />Natalie Kenyon<br />Sydney Kennedy<br />Hannah Kennedy<br />Hannah Hernandez<br />Addison Green<br />Angelena Huynh<br />Morgan Carbone<br />Nevine Tanoukhi<br />Sanaia Johnson | |Sarah Reid<br />Natalie Kenyon<br />Sydney Kennedy<br />Hannah Kennedy<br />Hannah Hernandez<br />Addison Green<br />Angelena Huynh<br />Morgan Carbone<br />Nevine Tanoukhi<br />Sanaia Johnson | ||
| | |StarQuest (Lakeland II) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |2022 | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
| Line 281: | Line 272: | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
| rowspan="4" |Hannah Hernandez<br />Laura Kenyon<br />Mariela Lastres<br /> | | rowspan="4" |Hannah Hernandez<br />Laura Kenyon<br />Mariela Lastres<br />Isabella Pagliuca<br />Sarah Reid | ||
|VIP (Tampa) | |VIP (Tampa) | ||
| | | | ||
| Line 326: | Line 287: | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" |Hannah Hernandez<br />Hannah Kennedy<br />Isabella Pagliuca<br />Sarah Reid<br />Jillian Scott | ||
|VIP (Tampa) | |VIP (Tampa) | ||
| | | | ||