Jenna Jarboe: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 129: | Line 129: | ||
|} | |} | ||
===Trios=== | ===Duets/Trios=== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;" | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;" | ||
|- | |- | ||
| Line 140: | Line 140: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2016 | | rowspan="2"|2015 | ||
|Sugar Pie Honey Bunch | | rowspan="2"|California Girls | ||
|Jazz | | rowspan="2"|Jazz | ||
| | | rowspan="2"|Lisa Curatolo | ||
|[[Ainsley Grey]]<br />[[Joya Haas]] | | rowspan="2"|[[Lily Farrell]]<br />Libby Parkins | ||
|Showstopper (Indianapolis) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Duet/Trios<br />Double Platinum | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|StarQuest (Indianapolis) | |||
|1<sup>st</sup> in Petite Duet/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|2016 | |||
| rowspan="2"|Sugar Pie Honey Bunch | |||
| rowspan="2"|Jazz | |||
| rowspan="2"|Karla Curatolo | |||
| rowspan="2"|[[Ainsley Grey]]<br />[[Joya Haas]] | |||
|Hall of Fame (Schaumburg) | |Hall of Fame (Schaumburg) | ||
|1<sup>st</sup> in Future Hall of Famer Duet/Trios | |1<sup>st</sup> in Future Hall of Famer Duet/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|StarQuest (Indianapolis) | |||
|1<sup>st</sup> in Petite Duet/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2"|2017 | | rowspan="2"|2017 | ||
| Line 159: | Line 173: | ||
|1<sup>st</sup> in Future Hall of Famer Duet/Trios | |1<sup>st</sup> in Future Hall of Famer Duet/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2018 | | rowspan="2"|2018 | ||
|The Rose | | rowspan="2"|The Rose | ||
|Lyrical | | rowspan="2"|Lyrical | ||
| | | rowspan="2"| | ||
|[[Ainsley Grey]]<br />[[Emily Haas]] | | rowspan="2"|[[Ainsley Grey]]<br />[[Emily Haas]] | ||
|Hall of Fame (Schaumburg) | |Hall of Fame (Schaumburg) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Duet/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|StarQuest (Indianapolis II) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Duet/Trios | |1<sup>st</sup> in Junior Duet/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| Line 177: | Line 194: | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |Hall of Fame (Orlando) | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Duet/Trios | |2<sup>nd</sup> in Junior Duet/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="3"|2020 | |||
| rowspan="3"|Schindler's List | |||
| rowspan="3"|Contemporary | |||
| rowspan="3"|Karla Curatolo | |||
| rowspan="3"|[[Ainsley Grey]] | |||
|Jump (Chicago) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Radix (Chicago) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Duet/Trios | |||
|} | |} | ||