Jenna Jarboe: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 161: Line 161:
|
|
|-
|-
| rowspan="22" |2021
| rowspan="23" |2021
| rowspan="5" |Battlefield
| rowspan="5" |Battlefield
| rowspan="5" |Lyrical
| rowspan="5" |Lyrical
Line 222: Line 222:
|9<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Runner-Up Teen<br />Female BreakOut Artist
|9<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Runner-Up Teen<br />Female BreakOut Artist
|-
|-
| rowspan="4" |Queen Bee
| rowspan="5" |Queen Bee
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="4" |
| rowspan="5" |
|NexStar (Indianapolis)
|NexStar (Indianapolis)
|3<sup>rd</sup> in Advanced 12-14 Solos<br />Teen Miss NexStar<br />Joffrey Invite<br />Diamond
|3<sup>rd</sup> in Advanced 12-14 Solos<br />Teen Miss NexStar<br />Joffrey Invite<br />Diamond
Line 236: Line 236:
|Starpower Nationals (Orlando)
|Starpower Nationals (Orlando)
|
|
|-
|NUVO (Indianapolis)
|4<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Runner-Up Teen<br />Female BreakOut Dancer
|-
|-
|Fairy Dolls
|Fairy Dolls
Line 251: Line 254:
|-
|-
|Jump (Chicago)
|Jump (Chicago)
|
|Teen Female JUMP VIP
|-
|-
|NUVO (Indianapolis)
|NUVO (Indianapolis)
|
|Runner-Up Teen<br />Female BreakOut Dancer
|}
|}