Joya Haas: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 190: | Line 190: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2023 | ||
| rowspan="3" |Fever | | rowspan="3" |Fever | ||
| rowspan="3" |Jazz | | rowspan="3" |Jazz | ||
| Line 203: | Line 203: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Night Watch | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
|Starpower (Columbus) | |Starpower (Columbus) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Jump (Detroit) | |Jump (Detroit) | ||
| | |||
|- | |||
|Radix (Indianapolis) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||