Joya Haas: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 190: Line 190:
|
|
|-
|-
| rowspan="6" |2023
| rowspan="7" |2023
| rowspan="3" |Fever
| rowspan="3" |Fever
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
Line 203: Line 203:
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |Night Watch
| rowspan="4" |Night Watch
| rowspan="3" |Open
| rowspan="4" |Open
| rowspan="3" |
| rowspan="4" |
|Starpower (Columbus)
|Starpower (Columbus)
|
|
|-
|-
|Jump (Detroit)
|Jump (Detroit)
|
|-
|Radix (Indianapolis)
|
|
|-
|-