Kate Dunst: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 58: | Line 58: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2018 | ||
|Business of Love | | rowspan="2" |Business of Love | ||
|Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
|Amy Gold | | rowspan="2" |Amy Gold | ||
|Showbiz (Riverside) | |Showbiz (Riverside) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Brown Eyed Girl | |Hall of Fame (Ontario) | ||
|Lyrical | | | ||
|Rachel Miller | |- | ||
| rowspan="2" |Brown Eyed Girl | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" |Rachel Miller | |||
|Showbiz (Riverside) | |Showbiz (Riverside) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2019 | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2019 | |||
|Tainted Love | |||
|Jazz | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|You Don't Own Me | |You Don't Own Me | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||