Kaylee Meinholdt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 38: | Line 38: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " |I Surrender | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Kelsey Meinholdt]] | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Ava Curbow]] | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Talent on Parade | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | |||
|} | |} | ||