Kaylee Meinholdt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2014 | |||
| style="text-align: center; " |Funky Monkey | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Carrie Schmidt | |||
| style="text-align: center; " |Showbiz | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2015 | |||
| style="text-align: center; " |Sand | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |Carrie Schmidt<br />Crystal Robins | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2016 | | style="text-align: center; " |2016 | ||