Kaylee Meinholdt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 74: | Line 74: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2011 | |||
| rowspan="6" style="text-align: center; " |Momma Told Me | |||
| rowspan="6" style="text-align: center; " |Jazz | |||
| rowspan="6" style="text-align: center; " |Carrie Schmidt | |||
| rowspan="6" style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Revolution | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Trios | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Primetime | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Trios | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |KAR | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Trios | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Trios | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Trios | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | |||
| style="text-align: center; " |Grand Champions | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2012 | | style="text-align: center; " |2012 | ||
| Line 79: | Line 102: | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | style="text-align: center; " |Jazz | ||
| style="text-align: center; " |Crystal Robins | | style="text-align: center; " |Crystal Robins | ||
| style="text-align: center; " |Caroline Overman<br>Payton | | style="text-align: center; " |Caroline Overman<br />Payton | ||
| style="text-align: center; " |Nextstar | | style="text-align: center; " |Nextstar | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||