Kaylee Meinholdt: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 96: Line 96:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| style="text-align: center; " |2011
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2011
| style="text-align: center; " |Tiki Tiki Room
| style="text-align: center; " |Tiki Tiki Room
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
Line 103: Line 103:
| style="text-align: center; " |Talent on Parade
| style="text-align: center; " |Talent on Parade
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup>  Diamond Elite<br />Category Cup<br />3<sup>rd</sup> in Mini Groups
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup>  Diamond Elite<br />Category Cup<br />3<sup>rd</sup> in Mini Groups
|-
| style="text-align: center; " |Can't Touch This
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Carrie Schmidt
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Talent on Parade
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| style="text-align: center; " |2012
| style="text-align: center; " |2012
Line 110: Line 117:
| style="text-align: center; " |Caroline Overman<br />Payton
| style="text-align: center; " |Caroline Overman<br />Payton
| style="text-align: center; " |Nextstar
| style="text-align: center; " |Nextstar
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |2015
| style="text-align: center; " |Single Ladies
| style="text-align: center; " |Jazz
| style="text-align: center; " |Crystal Robins
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Talent on Parade
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|}
|}