Kaylee Meinholdt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 143: | Line 143: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Revolution | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2011 | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Dear Santa | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " | | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Carrie Schmidt | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Talent on Parade | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |WDC (Dallas) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Petite Small Groups | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Dinosaur | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Crystal Robins | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Revolution | | style="text-align: center; " |Revolution | ||