Kaylee Meinholdt: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 mNo edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 181: | Line 181: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Revolution | | style="text-align: center; " |Revolution | ||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | |||
| style="text-align: center; " |Ghost of Sky | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |[[Kelsey Meinholdt]] | |||
| style="text-align: center; " |[[Ava Curbow]]<br />[[Kamdyn Wedel]]<br />[[Kelsey Meinholdt]]<br />[[Ellayziah Montgomery]] | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Small Groups | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Cell Block Tango | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |[[Kelsey Meinholdt]] | |||
| style="text-align: center; " |[[Ava Curbow]]<br />[[Kamdyn Wedel]]<br />Caroline Overman<br />Audrina Schiller<br />Ella Thowe | |||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|} | |} | ||