Laci Stoico: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 271: | Line 271: | ||
|Showbiz (Riverside) | |Showbiz (Riverside) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|2019 | |||
|Wanted | |||
|Lyrical | |||
|[[Alexa Moffett]] | |||
|[[Jamieson Deacy]]<br />[[Madison Ortega]]<br />Regan Gerena<br />[[Gracyn French]] | |||
|24/7 (Los Angeles) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Groups | |||
|} | |} | ||