Laci Stoico: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 130: Line 130:
| rowspan="2"|Ave Maria
| rowspan="2"|Ave Maria
| rowspan="2"|Contemporary
| rowspan="2"|Contemporary
| rowspan="2"|Chelsea Jennings
| rowspan="2"|[[Chelsea Jennings]]
|Radix Nationals (Las Vegas)
|Radix Nationals (Las Vegas)
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
Line 137: Line 137:
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|-
|-
|2020
| rowspan="3" |2020
|Wild
| rowspan="2" |Wild
|Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
|Chelsea Jennings
| rowspan="2" |[[Chelsea Jennings]]
|NUVO (Long Beach)
|NUVO (Long Beach)
|1st Overall
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|Radix Nationals
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-
|-
|2020
|California Girls
|California Girls
|Jazz
|Jazz
|Molly Long
|[[Molly Long]]
|
|Radix Nationals
|
|
|}
|}