Laci Stoico: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
|||
| Line 137: | Line 137: | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2020 | ||
| rowspan="2" |Wild | | rowspan="2" |Wild | ||
| rowspan="2" |Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| Line 147: | Line 147: | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
|California Girls | | rowspan="3" |California Girls | ||
|Jazz | | rowspan="3" |Jazz | ||
|[[Molly Long]] | | rowspan="3" |[[Molly Long]] | ||
|24/7 San Diego | |24/7 (San Diego) | ||
Radix Anaheim | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
Radix Nationals | |Radix (Anaheim) | ||
| | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |- | ||