Laci Stoico: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 217: Line 217:
|3<sup>rd</sup> in Primary 8 & Under Duets/Trios
|3<sup>rd</sup> in Primary 8 & Under Duets/Trios
|-
|-
| rowspan="3" |2016
| rowspan="4" |2016
| rowspan="3" |Wind it Up
| rowspan="4" |Wind it Up
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="3" |
| rowspan="4" |
| rowspan="3" |[[Ava Woinarowicz]]
| rowspan="4" |[[Ava Woinarowicz]]
|KAR (Redondo Beach)
|KAR (Redondo Beach I)
|
|1<sup>st</sup> in Primary 8 & Under Duets/Trios
|-
|KAR (Redondo Beach II)
|1<sup>st</sup> in Primary 8 & Under Duets/Trios
|-
|-
|KAR Nationals (Anaheim)
|KAR Nationals (Anaheim)
|
|2<sup>nd</sup> in Primary 8 & Under Duets/Trios
|-
|-
|NUVO (Long Beach)
|NUVO (Long Beach)
|
|did not place
|-
|-
|2021
|2021