Layla Farzad: Difference between revisions

No edit summary
Line 43: Line 43:
|1st
|1st
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
| rowspan="5" |2015
| rowspan="6" |2015
| rowspan="5" |Diamonds
| rowspan="6" |Diamonds
| rowspan="5" |Musical Theater
| rowspan="6" |Musical Theater
|Star Dance Alliance
|Star Dance Alliance
|1st
|1st
| rowspan="5" |Amy Gold
| rowspan="6" |Amy Gold
|-
|-
|KAR (Cypress)
|KAR (Cypress)
Line 60: Line 60:
|-
|-
|Rainbow
|Rainbow
|Unknown
|-
|Showbiz (Riverside)
|Unknown
|Unknown
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
Line 69: Line 72:
| rowspan="5" |Amy Gold
| rowspan="5" |Amy Gold
|-
|-
|Showbiz
|Showbiz (Riverside)
|10th, Platinum
|10th, Platinum
|-
|-