Layla Farzad: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Monstrous567123
No edit summary
Line 71: Line 71:
|unknown
|unknown
|-
|-
| rowspan="5" |2016
| rowspan="6" |2016
| rowspan="5" |Strongest Suit
| rowspan="6" |Strongest Suit
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="6" |Jazz
| rowspan="5" |Amy Gold
| rowspan="6" |Amy Gold
|Showbiz (Riverside)
|Showbiz (Riverside)
|10<sup>th</sup> in Petite Solos
|10<sup>th</sup> in Petite Solos
Line 89: Line 89:
|HOF Nationals (Las Vegas)
|HOF Nationals (Las Vegas)
|did not place
|did not place
|-
|Rainbow
|unknown
|-
|-
| rowspan="3" |2017
| rowspan="3" |2017