Layla Farzad: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Gamer97Phu |
||
| Line 133: | Line 133: | ||
|Platinum | |Platinum | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2020 | ||
|Attention | |Attention | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| Line 140: | Line 140: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Everywhere I Go | | rowspan="2" |Everywhere I Go | ||
|Lyrical | | rowspan="2" |Lyrical | ||
|Heather Chavarria | | rowspan="2" |Heather Chavarria | ||
|Act 1 Talent (Redondo Beach) | |Act 1 Talent (Redondo Beach) | ||
| | |||
|- | |||
|Showbiz | |||
| | | | ||
|- | |- | ||