Lynlie Ferrin: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 79: Line 79:
|7<sup>th</sup> in Junior Solos
|7<sup>th</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="6"|2018
| rowspan="7" |2018
| rowspan="2"|Diary of Anne Frank
| rowspan="2"|Diary of Anne Frank
| rowspan="2"|Lyrical
| rowspan="2"|Lyrical
Line 93: Line 93:
|did not place
|did not place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|Private Birds
| rowspan="4" |Private Birds
| rowspan="3"|Open
| rowspan="4" |Open
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|did not place
|did not place
Line 103: Line 103:
|StarQuest (Minneapolis)
|StarQuest (Minneapolis)
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-
|Radix (Rochester)
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="6" |2019
| rowspan="6" |2019