Mady Kim: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 32: Line 32:
|1<sup>st</sup> in Secordary 8 & Under Solos
|1<sup>st</sup> in Secordary 8 & Under Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2018
| rowspan="3"|2018
|For Love
| rowspan="2"|For Love
|
| rowspan="2"|Contemporary
|
| rowspan="2"|Jason Martin
|KAR (Redondo Beach)
|KAR (Redondo Beach)
|3<sup>rd</sup> in Secordary 9-11 Solos
|3<sup>rd</sup> in Secordary 9-11 Solos
|-style="text-align: center; "
|Velocity
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|River Deep
|River Deep