Peyton Coberly: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 76: | Line 76: | ||
|5<sup>th</sup> in Junior Solos | |5<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Hold Me Down | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Shelby Ramos | ||
|Starpower (Fresno) | |Starpower (Fresno) | ||
| | |did not place | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| | |Starpower Nationals (Anaheim) | ||
| | |did not place | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | |Revolution (San Mateo) | ||
| rowspan=" | |3<sup>rd</sup> in Intermediate 9-11 Solos | ||
| rowspan=" | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan="3" |You Don't Know | |||
| rowspan="3" |Lyrical | |||
| rowspan="3" |Kendra Dolce | |||
|Starpower (Fresno) | |Starpower (Fresno) | ||
| | |did not place | ||
|- style="text-align: center; " | |||
|Starpower Nationals (Anaheim) | |||
|7<sup>th</sup> in Intermediate 9-11 Solos | |||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| | |Revolution (San Mateo) | ||
| | |did not place | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2" |2020 | | rowspan="2" |2020 | ||