Pruett Edwards: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 69: | Line 69: | ||
| style="text-align: center; " |KAR (OKC) | | style="text-align: center; " |KAR (OKC) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Duets | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Duets | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |I Bring the Beat | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Loren Sparks | |||
| style="text-align: center; " |River Mills | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (OKC) | |||
| style="text-align: center; " |Platinum<br />2<sup>nd</sup> in Junior Duets | |||
|} | |} | ||