Pruett Edwards: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 65: Line 65:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| style="text-align: center; " |2017
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |Cooties
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Cooties
| style="text-align: center; " |Jazz
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz
| style="text-align: center; " |Loren Sparks
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Loren Sparks
| style="text-align: center; " |Brylee Northcutt
| style="text-align: center; " |Brylee Northcutt
| style="text-align: center; " |KAR (OKC)
| style="text-align: center; " |KAR (OKC)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Duets
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Duets
|-
| style="text-align: center; " |Camden Gardiner
| style="text-align: center; " |Dance Showcase USA (OKC)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Platinum<br />1<sup>st</sup> in Junior Duets
|-
|-
| style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |2018