Rylee Pratt: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
Line 88: Line 88:
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="2"|2019
| rowspan="3" |2019
| rowspan="2"|What I've Done
| rowspan="3" |What I've Done
| rowspan="2"|
| rowspan="3" |
|Headliners (Johnstown)
|Headliners (Johnstown)
|6<sup>th</sup> in Junior Solos
|6<sup>th</sup> in Junior Solos
Line 96: Line 96:
|Turn it Up (Pittsburgh)
|Turn it Up (Pittsburgh)
|6<sup>th</sup> in Junior Solos
|6<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|KAR (Pittsburgh)
|10th Place Intermediate 9-11
|}
|}