Rylee Pratt: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
|||
| Line 88: | Line 88: | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |What I've Done | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
|Headliners (Johnstown) | |Headliners (Johnstown) | ||
|6<sup>th</sup> in Junior Solos | |6<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
| Line 96: | Line 96: | ||
|Turn it Up (Pittsburgh) | |Turn it Up (Pittsburgh) | ||
|6<sup>th</sup> in Junior Solos | |6<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|KAR (Pittsburgh) | |||
|10th Place Intermediate 9-11 | |||
|} | |} | ||