Sophie Hellenkamp: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 10: | Line 10: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016 | |||
| style="text-align: center; " |Can't Give You Anything But Love | |||
| style="text-align: center; " |Tap | |||
| style="text-align: center; " |Showstoppers West Coast Finals | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Trust | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Showstoppers West Coast Finals | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2018 | | style="text-align: center; " |2018 | ||