Emma Hellenkamp: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 34: | Line 34: | ||
| style="text-align: center; " |10<sup>th</sup> in Mini Competitive Solos | | style="text-align: center; " |10<sup>th</sup> in Mini Competitive Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2013 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2013 | ||
| style="text-align: center; " |I Got Rhythm | | rowspan="2" style="text-align: center; " |I Got Rhythm | ||
| style="text-align: center; " |Tap | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Tap | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim I) | |||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Mini Competitive Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper West Coast Finals | | style="text-align: center; " |Showstopper West Coast Finals | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||