Emma Hellenkamp: Difference between revisions

No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 131: Line 131:
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim II)
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim II)
| style="text-align: center; " |did not place
| style="text-align: center; " |did not place
|-
| style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |What a Little Moonlight Can Do
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (San Diego)
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos
|}
|}