Emma Hellenkamp: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 225: Line 225:
| style="text-align: center; " |Showstopper West Coast Finals
| style="text-align: center; " |Showstopper West Coast Finals
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Junior Duos
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Junior Duos
|-
| style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |Ching Chang
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Chloe Flores
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim II)
| style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Junior Duos
|}
|}