Emma Hellenkamp: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 Editing a gallery |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 185: | Line 185: | ||
| style="text-align: center; " |Showstoppers West Coast Finals | | style="text-align: center; " |Showstoppers West Coast Finals | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Cry | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (San Diego) | |||
| style="text-align: center; " |8<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|} | |} | ||