Emma Hellenkamp: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 396: | Line 396: | ||
|Showstopper WCF | |Showstopper WCF | ||
|10<sup>th</sup> in Teen Trios<br />1<sup>st</sup> in Age 12 Tap Groups<br />Double Platinum | |10<sup>th</sup> in Teen Trios<br />1<sup>st</sup> in Age 12 Tap Groups<br />Double Platinum | ||
|- | |||
|2019 | |||
|Celloopa | |||
|unknown | |||
|Chloe Flores<br />Breezy Edwards | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
|6<sup>th</sup> in Teen Trios | |||
|} | |} | ||