Amanda Hellenkamp: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2016 | |||
| style="text-align: center; " |Here I Come | |||
| style="text-align: center; " |Tap | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Showstoppers West Coast Finals | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| rowspan="20" style="text-align: center; " |2018 | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Fallen Short | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Starbound (San Jose) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Showstoppers West Coast Finals | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|} | |} | ||