Olivia Hellenkamp: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 108: | Line 108: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2016 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center; " |Supermodels | |||
| style="text-align: center; " |Tap | |||
| style="text-align: center; " |Bella Yeakle<br />Bristol Dixon<br />Brittney Blizzard<br />Evelyn Moutaw<br />Gwen Mowery<br />Jena Blizzard<br />Kylie Bailey<br />Juliette Cruz<br />Mia Tomasello<br />Zoey Harvey<br />Tori Taylor<br />Isabella Lott<br />Elizabeth Dullaghan | |||
| style="text-align: center; " |Showstoppers | |||
| style="text-align: center; " |Double Platinum<br />1<sup>st</sup> in Age 6 Tap Groups | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Shortnin' Bread | | style="text-align: center; " |Shortnin' Bread | ||
| style="text-align: center; " |Tap | | style="text-align: center; " |Tap | ||