Jade Park: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 46: | Line 46: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2015 | ||
| rowspan="2" |Control | | rowspan="2" |Control | ||
| rowspan="2" |Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
| Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
|Countdown | |Countdown | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Angel on Fire | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" |Mandy Rogers | |||
|Star Dance Alliance | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower Nationals (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="8" |2017 | |||
| rowspan="2" |Black Magic | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |Mandy Rogers | |||
|Starpower | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Good Enough | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" |Mandy Rogers | |||
|Starpower | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |Dust & Water | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" |Mandy Rogers | |||
|Move | |||
| | |||
|- | |||
|Radix | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|- | |||
|2018 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 64: | Line 128: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|- | |||
|2019 | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 91: | Line 162: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
===Duets=== | ===Duets=== | ||