Jade Park: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 507: | Line 507: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="7" |2017 | | rowspan="7" |2017 | ||
|Read All About It | |||
|Lyrical | |||
| | |||
|Stephanie Landeros<br />Ivy Lanhardt<br />[[Jade Park]]<br />Danielle Ramasar<br />Kennedi Sandidge<br />Madilynn Vantuinen<br />Camryn Woods | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|- | |||
|Too Darn Hot | |||
|Musical Theater | |||
| | |||
|Stephanie Landeros<br />Ivy Lanhardt<br />[[Jade Park]]<br />Danielle Ramasar<br />Kennedi Sandidge<br />Madilynn Vantuinen<br />Camryn Woods | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|- | |||
|Toxic | |Toxic | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| Line 520: | Line 534: | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | | | ||
|Rabbit | |Rabbit | ||
|Open | |Open | ||
| | | | ||
| | |[[Skye Filek]]<br />Hayley Keenan<br />Ivy Lanhardt<br />[[Rylee Lauritzen]]<br />[[Jade Park]]<br />Alexandra Ramasar<br />Isabella Ray<br />Marley Rivera | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | |11<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Small Groups | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| | |Found You | ||
|Open | |||
| | |||
| | | | ||
|Naomi Corona<br />Ashley Dejulio<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Stephanie Landeros<br />Ivy Lanhardt<br />[[Jade Park]]<br />Danielle Ramasar<br />Kennedi Sandidge<br />Danielle Silver<br />Camryn Woods | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | | | ||