Taylee Hunter: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 36: | Line 36: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Dance Awards | | style="text-align: center; " |The Dance Awards | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| Line 58: | Line 58: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2015 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2015 | ||
| style="text-align: center; " |Beating Heart | | style="text-align: center; " |Beating Heart | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 65: | Line 65: | ||
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Teen Solos | | style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Soldier | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |NUVO (Albuquerque) | |||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016 | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |The Fallen | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Salt Lake City) | | style="text-align: center; " |NUVO (Salt Lake City) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2017 | ||