Taylee Hunter: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 94: | Line 94: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |Human | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |Hailey Paine | ||
| style="text-align: center; " |Velocity | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Salt Lake City) | | style="text-align: center; " |NUVO (Salt Lake City) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||