Addison Leitch: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 302: | Line 302: | ||
|JUMP (Phoenix) | |JUMP (Phoenix) | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Duets | |2<sup>nd</sup> in Teen Duets | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|2019 | |||
| rowspan="2"|Carry You | |||
| rowspan="2"|Contemporary | |||
| rowspan="2"|Jessie Riley | |||
| rowspan="2"|Erin Park | |||
|24/7 (Burbank) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Duets | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|JUMP (Anaheim) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Duets<br />You Rock | |||
|} | |} | ||