Addison Leitch: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 135: | Line 135: | ||
|Top 22<br />Class Scholarship | |Top 22<br />Class Scholarship | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="8"|2018 | ||
| rowspan="2"|Dark Matter | | rowspan="2"|Dark Matter | ||
| rowspan="2"|Contemporary | | rowspan="2"|Contemporary | ||
| Line 145: | Line 145: | ||
|Top 22<br />Class Scholarship | |Top 22<br />Class Scholarship | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|Truth | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|Jessie Riley | ||
|AOM | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />True Artist | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|JUMP (Phoenix) | |JUMP (Phoenix) | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Junior Female JUMP VIP | |4<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Junior Female JUMP VIP | ||