Alexa Estep: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 150: | Line 150: | ||
|Hall of Fame (Redondo Beach) | |Hall of Fame (Redondo Beach) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Large Groups | |1<sup>st</sup> in Junior Large Groups | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="5"|2018 | |||
|Huntsman | |||
| | |||
| | |||
|Sarah Tischbern<br />Madeline Stone<br />Isabella Spangler<br />Grace Stanford<br />Emily Zaragoza<br />Ellie Suomi<br />Berlynn Gonzalez<br />Joleane Jewell | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Jet Set | |||
| | |||
| | |||
|Ellie Suomi<br />Caylin Garcia<br />Berlynn Gonzalez<br />Madeline Stone<br />Emily Zaragoza<br />Joleane Jewell | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Green Light | |||
| | |||
| | |||
|Madeline Stone<br />Isabella Spangler<br />Grace Stanford<br />Emily Zaragoza<br />Ellie Suomi<br />Caylin Garcia<br />Berlynn Gonzalez<br />Joleane Jewell | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Foolish Games | |||
| | |||
| | |||
|Emily Zaragoza<br />Kendall Wilhite<br />Lauren Arigo<br />Berlynn Gonzalez<br />Aubrey Grashoff<br />Madeline Stone<br />Ellie Suomi<br />Sarah Tischbern<br />Jaylyn Vaughan<br />Christina Crocker<br />Lexi Desko<br />Nicole Lettis<br />Shaun McKenzie<br />Maile Rodriguez | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Time of Your Life | |||
| | |||
| | |||
|Many Dancers | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|} | |} | ||