Alexa Estep: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 149: | Line 149: | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Duos/Trios | |4<sup>th</sup> in Junior Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Who I Am | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Aviana Sanchez | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Caylin Garcia | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Duos/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |Showstopper (Anaheim I) | ||
|8<sup>th</sup> in Teen Duos/Trios | |8<sup>th</sup> in Teen Duos/Trios | ||