Alexa Estep: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 538: | Line 538: | ||
|Starpower (Riverside) | |Starpower (Riverside) | ||
|4<sup>th</sup> in Advanced 15-19 Small Groups<br />15-19 Advanced Golden Ticket | |4<sup>th</sup> in Advanced 15-19 Small Groups<br />15-19 Advanced Golden Ticket | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||