Alexa Estep: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 539: | Line 539: | ||
|4<sup>th</sup> in Advanced 15-19 Small Groups<br />15-19 Advanced Golden Ticket | |4<sup>th</sup> in Advanced 15-19 Small Groups<br />15-19 Advanced Golden Ticket | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |2023 | |||
| | |||
| | | | ||
|Sophia Arauz<br />Aubrey Avila<br />[[Presley Edwards]]<br />Alyssa Garay<br />[[Caylin Garcia]]<br />Addison Hackworth<br />Hasina Knight<br />Olivia Medina<br />N'dia Mondragon<br />Ava Stanford<br />Elizabeth Stoffel<br />Juliana Stoffel<br />[[Audrey Stone]]<br />[[Kendall Stone]]<br />[[Maddie Stone]]<br />Sarah Tischbern | |Sophia Arauz<br />Aubrey Avila<br />[[Presley Edwards]]<br />Alyssa Garay<br />[[Caylin Garcia]]<br />Addison Hackworth<br />Hasina Knight<br />Olivia Medina<br />N'dia Mondragon<br />Ava Stanford<br />Elizabeth Stoffel<br />Juliana Stoffel<br />[[Audrey Stone]]<br />[[Kendall Stone]]<br />[[Maddie Stone]]<br />Sarah Tischbern | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Natalia Carazo<br />[[Caylin Garcia]]<br />Alina Marquez<br />Savanna Richardson<br />[[Maddie Stone]]<br />Sarah Tischbern<br />Alissa Whiteside | |Natalia Carazo<br />[[Caylin Garcia]]<br />Alina Marquez<br />Savanna Richardson<br />[[Maddie Stone]]<br />Sarah Tischbern<br />Alissa Whiteside | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|[[Caylin Garcia]]<br />Hasina Knight<br />Alina Marquez<br />Savanna Richardson<br />[[Audrey Stone]]<br />[[Maddie Stone]]<br />Sarah Tischbern<br />Alissa Whiteside | |[[Caylin Garcia]]<br />Hasina Knight<br />Alina Marquez<br />Savanna Richardson<br />[[Audrey Stone]]<br />[[Maddie Stone]]<br />Sarah Tischbern<br />Alissa Whiteside | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Abby Lowe<br />[[Maddie Stone]]<br />[[Audrey Stone]]<br />Abigail Ordaz<br />Rylee Hitter<br />Ava Stanford<br />Sarah Tischbern<br />[[Caylin Garcia]]<br />Juliana Stoffel<br />Rylee Butler<br />Addison Hackworth<br />Natalia Carazo<br />Kaileena Jackson<br />Alina Marquez<br />N'dia Mondragon<br />Savanna Richardson<br />Alissa Whiteside | |Abby Lowe<br />[[Maddie Stone]]<br />[[Audrey Stone]]<br />Abigail Ordaz<br />Rylee Hitter<br />Ava Stanford<br />Sarah Tischbern<br />[[Caylin Garcia]]<br />Juliana Stoffel<br />Rylee Butler<br />Addison Hackworth<br />Natalia Carazo<br />Kaileena Jackson<br />Alina Marquez<br />N'dia Mondragon<br />Savanna Richardson<br />Alissa Whiteside | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Abby Lowe<br />Sophia Arauz<br />Rylee Butler<br />Natalia Carazo<br />[[Presley Edwards]]<br />[[Caylin Garcia]]<br />Addison Hackworth<br />Rylee Hitter<br />Kaileena Jackson<br />Hasina Knight<br />Alina Marquez<br />N'dia Mondragon<br />Abigail Ordaz<br />Savanna Richardson<br />Ava Stanford<br />Juliana Stoffel<br />[[Audrey Stone]]<br />[[Maddie Stone]]<br />Sarah Tischbern<br />Alissa Whiteside | |Abby Lowe<br />Sophia Arauz<br />Rylee Butler<br />Natalia Carazo<br />[[Presley Edwards]]<br />[[Caylin Garcia]]<br />Addison Hackworth<br />Rylee Hitter<br />Kaileena Jackson<br />Hasina Knight<br />Alina Marquez<br />N'dia Mondragon<br />Abigail Ordaz<br />Savanna Richardson<br />Ava Stanford<br />Juliana Stoffel<br />[[Audrey Stone]]<br />[[Maddie Stone]]<br />Sarah Tischbern<br />Alissa Whiteside | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Addison Hackworth<br />Abigail Ordaz<br />[[Audrey Stone]]<br />Ava Stanford<br />Hasina Knight<br />Juliana Stoffel<br />Kaileena Jackson<br />[[Presley Edwards]]<br />Rylee Hitter<br />Sophia Arauz<br />Alina Marquez<br />Alissa Whiteside<br />[[Caylin Garcia]]<br />[[Maddie Stone]]<br />N'dia Mondragon<br />Natalia Carazo<br />Savanna Richardson<br />Sarah Tischbern<br />Rylee Butler | |Addison Hackworth<br />Abigail Ordaz<br />[[Audrey Stone]]<br />Ava Stanford<br />Hasina Knight<br />Juliana Stoffel<br />Kaileena Jackson<br />[[Presley Edwards]]<br />Rylee Hitter<br />Sophia Arauz<br />Alina Marquez<br />Alissa Whiteside<br />[[Caylin Garcia]]<br />[[Maddie Stone]]<br />N'dia Mondragon<br />Natalia Carazo<br />Savanna Richardson<br />Sarah Tischbern<br />Rylee Butler | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||