Alexis Adair: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 191: Line 191:
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos <br> DJ's Pick Award
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos <br> DJ's Pick Award
|-
|-
| style="text-align: center; " |2018
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |Belly of the Beast
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
| style="text-align: center; " |The Wanting
| style="text-align: center; " |The Wanting
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Contemporary